Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników serwisu BLSSIATKOWKA.LIGSPACE.PL Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Dane osób biorących udział w rozgrywkach

Z uwagi na przeznaczenie i sposób działania serwisu blssiatkowka.ligspace.pl na stronach serwisu mogą być prezentowane dane osobowe osób biorących udział w rozgrywkach sportowych obsługiwanych przez serwis, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, wzrost, waga, zdjęcie (wizerunek), adres e-mail.

Dane są przetwarzane w celu zaprezentowania przebiegu rozgrywek sportowych, generowania indywidualnych statystyk uczestników rozgrywek, składów osobowych poszczególnych drużyn oraz prowadzania komunikacji elektronicznej z uczestnikami rozgrywek.

W tym przypadku Administratorem danych osobowych uczestników rozgrywek jest podmiot odpowiedzialny za prowadzenie serwisu blssiatkowka.ligspace.pl, natomiast podmiotem przetwarzającym dane osobowe, tj. udostępniającym narzędzia do zbierania, przetwarzania i prezentowania tych danych jest jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach

Twoje Prawa

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności

6 listopada 2017

Podsumowanie 7 i zapowiedź 8 kolejki II ligi.

Początek zmagań w 7 kolejce rozpoczął się od meczu pomiędzy drużynami 5set i Aneks Sp. z o.o. Gospodarze wzmocnieni Marcinem Rzoncą i Katarzyną Żukowską przystępowali do meczu mając do dyspozycji 8 zawodników. To na pewno nie jest codzienność dla tej ekipy. Pierwszego seta lepiej rozpoczęli goście i nie oddali prowadzenia do końca seta zwyciężając do 19. Po zmianie stron grę uporządkowała ekipa 5set i pewnie wygrała trzy kolejne partie do 16,20,18. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Marcin Rzonca - 16 (4 zagrywką, 10 atakiem, 2  blokiem), dla pokonanych również 16 zdobył Przemysław Łapiński (13 atakiem, 3 blokiem). Obydwa zespoły dobrze broniły ataki przeciwników: 5set zanotował 12,25 obrony/set, Aneks 13,5 obrony/set. Dzięki zwycięstwu gospodarze mają na koncie 10 oczek i zajmują 7 miejsce w tabeli, pokonani z jednym rozegranym meczem mniej i 5 punktami są na miejscu 10.

W drugim meczu tego dnia Bojary podjęły Profiman Classic Team. Po wygraniu przez gospodarzy premierowej odsłony (25-19), inicjatywę w drugim secie przejęli goście i wygrali do 14. Najbardziej wyrównany był 3 set (25-23) wygrany przez Classic. W czwartym za ciosem poszli goście i wygrali mecz 3-1. W ekipie Classicu świetne zawody rozegrał Kamil Hawrylik zdobywca 15 punktów (10 atakiem i aż 5 blokiem). Najlepiej punktującym w Bojarach był Leszek Chodnicki 13 pkt (1 zagrywką, 12 atakiem). Po przegranej Bojary spadły na miejsce 5, Classic z 13 punktami i zaległym meczem jest 6.

W trzecim meczu tej kolejki beniaminek DBS podejmował Dwór Czarneckiego. Zdecydowanym faworytem była ekipa lidera tabeli, co potwierdziła również na parkiecie pewnie zwyciężając 3-0, odpowiedni do 14,12,14. W ekipie Dworu po dłuższej przerwie do gry powrócił Wojcek Supronik oraz zadebiutował Piotr Ramotowski. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Michał Kawałko - 10 (3 zagrywką , 4 atakiem, 3 blokiem), dla pokonanych Mateusz Druć – 6 (5 atakiem, 1 blokiem). Dwór z kompletem zwycięstw prowadzi w ligowej tabeli mając dwa punkty przewagi nad Amatorami Kwaśnych Jabłek i Wiejską Chatą „1956”. DBS jest na 9 miejscu i traci 2 pkt do ostatniego miejsca premiowanego startem w fazie play-off.

Rywalizację we wtorek zakończył mecz pomiędzy Macankami a KS Tęcza. Drużyny z końca tabeli bardzo potrzebują punktów. KS Tęcza wciąż walczy o pierwsze zwycięstwo w lidze. Lepiej spotkanie otworzyli gospodarze wygrywając premierową partię do 19. W drugiej rewanż wzięli goście i było 1:1. Od trzeciego seta na boisku dominowały Macanki, które wygrały całe spotkanie 3-1 i dopisały sobie 3 punkty. Dzięki zwycięstwu Macanki przeskoczyły w tabeli Luźny Skład i zajmują 11 miejsce. KS Tęcza pozostaje na ostatnim 13 miejscu. Najwięcej pkt dla Macanek zdobył Karol Roszko – 18 (17 atakiem, 1 blokiem) dla KS Tęcza Marcin Żukowski -20 (5 zagrywką, 14 atakiem, 1 blokiem).

Spotkanie numer 5 siódmej kolejki miało bardzo jednostronny przebieg. Amatorzy Kwaśnych Jabłek nie dali szans Margo Volleyball i pewnie wygrali 3-0 nie pozwalając swoim przeciwnikom na przekroczenie 20 oczek w każdym z setów.  AKJ wygrali już piąty mecz z rzędu i są wiceliderem. Margo z 8 pkt. jest na miejscu 8.  Najwięcej punktów w meczu zdobył Rafał Niebrzydowski (Margo) – 13 (1 zagrywką, 11 atakiem, 1 blokiem). W drużynie Amatorów 9 pkt zdobył Darek Paszkiewicz – 9 (3 zagrywką, 6 atakiem).

Wisienką na torbie miał być ostatni mecz tej kolejki pomiędzy Wiejską Chatą „1956” a Belwederem. Choć wynik 3-2 na to wskazuje, mecz był bardzo nierówny, a poszczególne sety wygrywane dużą różnicą punktów. W ostatecznym rozrachunku piątą partię i cały meczy wygrali zawodnicy Wiejskiej Chaty. Dzięki zwycięstwu są na 3 miejscu w drugoligowej tabeli. Belweder spadł na miejsce czwarte. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Przemysław Ostrowski zdobywca 20 pkt (1 zagrywką, 17 atakiem, 2 blokiem). W pokonanej ekipie 18 pkt zdobył Przemek Stępniak (1 zagrywką, 14 atakiem, 3 blokiem).

W ligowej tabeli ścisk, pierwszą i szóstą drużyną dzielą zaledwie 4 punkty. Bez porażki jest Dwór Czarneckiego z jedną porażką Amatorzy Kwaśnych Jabłek i Belweder. Zaglądając do ligowych statystyk drużynowych, najlepsi są: