Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

11 luty 2018

Ćwierćfinały Pucharu Ligi

W najbliższy wtorek i czwartek zostaną rozegrane mecze ćwierćfinałowe VII edycji Pucharu Ligi. Do tego etapu rozgrywek zakwalifikowało się 8 zespołów: 6 I-ligowych i 2 II-ligowe. Uzyskały one awans po rywalizacji w grupach. 

We wtorek beniaminek II ligi Margo Volleyball zmierzy się z Tartakiem Siemianówka i z pewnością każdy urwany set mistrzowi ligi przez gospodarzy będzie sporą niespodzianką. Przypomnijmy jednocześnie, że Tartak już raz wygrał puchar w sezonie 2015/2016.

Tego samego dnia Oldboje spotkają się z ekipą Scandica Team i są zdecydowanym faworytem tego meczu. W obecnym sezonie gospodarze dwukrotnie wygrywali 3:1 i 3:0.

W czwartek Dwór Czarneckiego podejmie Neobrand Volley. Lider II ligi zagra z czwartą drużyną I ligi, ale czy będzie w stanie stawić opór rywalowi?

W ostatnim ćwierćfinale Wersal zagra z Jumperem. Goście bronią trofeum zdobytego rok temu, jednak grają w mocno zmienionym składzie. Faworytem są gospodarze, którzy w obecnym sezonie wygrali 3:0 i 3:2. 

Wszystkie mecze zostaną rozegrane na głównym boisku. Oczywiście chętne osoby zapraszamy do obejrzenia spotkań na żywo w hali I LO.

 

Pokaż wiadomości