Kary i zawieszenia

SEZON 2018/2019

Żółta kartka

  •  

Czerwona kartka 

  •  

Brak sędziego pomocniczego  

  • 11.09.2018  -  KS TĘCZA
  • 11.09.2018  -  DBS
  • 18.09.2018  -  PROFIMAN CLASSIC TEAM

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2017/2018

Żółta kartka

  • 03.10.2017  -  Maciej Markowski (w meczu OLDBOJE - SCANDICA TEAM)
  • 07.11.2017  -  Wojciech Gabiec (w meczu JUMPER - TARTAK SIEMIANÓWKA) 
  • 27.11.2017  -  Piotr Markowski (w meczu SCANDICA TEAM - SGA)
  • 19.12.2017  -  Jan Klimiuk (w meczu SGA - OLDBOJE)
  • 13.02.2018  -  Kamil Kubiczek (w meczu OLDBOJE - SCANDICA TEAM)
  • 04.06.2018  -  Jarosław Szpilko (w meczu NEOBRAND VOLLEY - WERSAL)

Czerwona kartka 

  •  

Brak sędziego pomocniczego  

  • 03.10.2017  -  ZATORZE
  • 03.10.2017  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 10.10.2017  -  MACANKI
  • 31.10.2017  -  VOLLEY HOUSE
  • 31.10.2017  -  OLDBOJE
  • 05.12.2017  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 15.01.2018  -  DBS
  • 18.01.2018  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 22.01.2018  -  MACANKI
  • 30.01.2018  -  WIEJSKA CHATA "1956"
  • 08.03.2018  -  ZATORZE
  • 13.03.2018  -  WERSAL
  • 10.04.2018  -  SGA
  • 12.04.2018  -  WIEJSKA CHATA "1956"
  • 21.05.2018  -  WERSAL
  • 28.05.2018  -  MARGO VOLLEYBALL
  • 04.06.2018  -  KS TĘCZA

Walkower

  • 11.12.2017  -  MACANKI (za brak wymaganej ilości zawodników, niezbędnej do rozpoczęcia meczu)
  • 23.01.2018  -  DBS (za brak wymaganej ilości zawodników, niezbędnej do rozpoczęcia meczu)
  • 12.04.2018  -  MACANKI (za niestawienie się na mecz z zespołem DWÓR CZARNECKIEGO, zgodnie z    treścią pkt 7.5. regulaminu zespół MACANKI został wycofany z rozgrywek ALS/BLS) 
  • 16.06.2018  -  DWÓR CZARNECKIEGO (za niestawienie się na mecz o III miejsce w II lidze z zespołem AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK)

Sędziowie

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2016/2017

Żółta kartka

  • 08.11.2016  -  Mateusz Gutowski (w meczu ROBEN CERAMIKA BUDOWLANA - GLOBAL EAST)
  • 05.12.2016  -  Piotr Markowski (w meczu DWÓR CZARNECKIEGO - SCANDICA TEAM)
  • 15.12.2016  -  Piotr Markowski (w meczu SCANDICA TEAM - AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK)
  • 23.01.2017  -  Andrzej Ignaciuk (w meczu SPPS JUMPER SUPRAŚL - TRAINING SHOW ROOM HAJNÓWKA)
  • 24.01.2017  -  Drużyna VOLLEY HOUSE PRESTIGE MĘSKI w meczu z WERSAL
  • 04.04.2017 -   Andrzej Gromadski (w meczu SPPS JUMPER SUPRAŚL - KOWALSKI & PARTNERZY)
  • 04.04.2017 -   Andrzej Czerniewski (w meczu SPPS JUMPER SUPRASL - KOWALSKI & PARTNERZY)
  • 20.04.2017  -  Michał Suchodoła (w meczu TRAINING SHOW ROOM HAJNÓWKA - WERSAL)
  • 30.05.2017  -  Adam Aronowicz (w meczu OLDBOJE - SPPS SUPRAŚL)
  • 30.05.2017  -  Daniel Kowalko (w meczu OLDBOJE - SPPS SUPRAŚL)
  • 06.06.2017  -  Piotr Gryżenia (w meczu TARTAK SIEMIANÓWKA - WERSAL)

Czerwona kartka 

  • 30.05.2017  -  Adam Aronowicz (w meczu OLDBOJE - SPPS SUPRAŚL)

Brak sędziego pomocniczego

  • 12.09.2016  -  BOJARY
  • 03.10.2016  -  BELWEDER
  • 11.10.2016  -  AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK
  • 24.10.2016  -  X-VOLLEY
  • 21.11.2016  -  VOLLEY HOUSE PRESTIGE MĘSKI
  • 21.11.2016  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 28.11.2016  -  KOWALSKI & PARTNERZY
  • 29.11.2016  -  KS TĘCZA
  • 08.12.2016  -  ANEKS SP. Z O.O.
  • 12.12.2016  -  AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK
  • 10.01.2017  -  GLOBAL EAST
  • 14.02.2017  -  OLDBOJE
  • 14.02.2017  -  WODZITSU
  • 30.03.2017  -  WIEJSKA CHATA "1956"
  • 10.04.2017  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 11.04.2017  -  ZATORZE
  • 22.05.2017  -  WERSAL
  • 23.05.2017  -  BELWEDER

Walkower

  • 27.09.2016  -  DĄB-GAJ BIELSK PODLASKI (za udział w meczu z ROBEN CERAMIKA BUDOWLANA 2 zawodników niezgłoszonych do rozgrywek)
  • 11.10.2016  -  WODZITSU (za brak wymaganej, minimalnej ilości zawodników, niezbędnej do rozpoczęcia meczu)
  • 09.01.2017  -  DĄB-GAJ BIELSKI PODLASKI (za brak wymaganej ilości zawodników, niezbędnej do rozpoczęcia meczu), zgodnie z treścią pkt 7.5. regulaminu zespół DĄB-GAJ został wycofany z rozgrywek ALS/BLS
  • 28.03.2017  -  TRAINING SHOW ROOM HAJNÓWKA (za niestawienie się do meczu z KOWALSKI & PARTNERZY)
  • 30.03.2017  -  X-VOLLEY (za niestawienie się do meczu z SPPS JUMPER SUPRAŚL)

Sędziowie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2015/2016

Żółta kartka

  • 17.09.2015  -  Konrad Jackowski (w meczu OLDBOJE - X-VOLLEY)
  • 09.11.2015  -  Rafał Wonicki (w meczu DWÓR CZARNECKIEGO - AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK)
  • 02.02.2016  -  Marcin Nowicki (w meczu SPPS Supraśl - OLDBOJE)
  • 02.02.2016  -  Wojciech Gabiec (w meczu SPPS Supraśl - OLDBOJE)
  • 25.04.2016  -  Jarosław Szpilko (w meczu WERSAL - X-VOLLEY)
  • 17.05.2016  -  Krzysztof Żabiński (w meczu WERSAL - OLDBOJE)

Czerwona kartka 

  • 05.06.2016  -  Andrzej Ignaciuk (w meczu OLDBOJE - SPPS Supraśl)

Brak sędziego pomocniczego

  • 01.09.2015  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 03.09.2015  -  BOGART
  • 24.09.2015  -  DĄB-GAJ BIELSK PODLASKI
  • 28.09.2015  -  OLDBOJE
  • 03.11.2015  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 12.11.2015  -  STRAŻ POŻARNA BIAŁYSTOK
  • 12.01.2016  -  X-VOLLEY
  • 26.01.2016  -  BOGART
  • 28.01.2016  -  AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK
  • 07.03.2016  -  ROBEN CERAMIKA BUDOWLANA
  • 15.03.2016  -  SPPS SUPRAŚL
  • 30.05.2016  -  AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK

Walkower

  • 08.09.2015  KOWALSKI & PARTNERZY - SYNERGY VOLLEYBALL TEAM  3:0vo (za brak wymaganej ilości zawodników, potrzebnej do rozpoczęcia meczu), 09.09.2015 zespół SYNERGY VOLLEYBALL TEAM wycofał się z rozgrywek ALS/BLS
  • 14.09.2015  ZATORZE - ROBEN CERAMIKA BUDOWLANA  0:3vo (za udział zawodnika nie zgłoszonego do rozgrywek)
  • 15.09.2015  BOGART - CITY TEAM (walkower dla obydwu drużyn, za udział w meczu zawodników nie zgłoszonych i nieuprawnionych do gry)
  • 06.10.2015  CLASSIC TEAM - ANEKS SP. Z O.O 3:0vo (za brak wymaganej ilości zawodników, potrzebnej do rozpoczęcia meczu)
  • 11.04.2016  PAGEPRO - SGA  0:3vo (drużyna nie stawiła się na meczu)

Sędziowie

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2014/2015

Żółta kartka

  • 27.10.2014  -  Dawid Skiepko (w meczu WERSAL - TARTAK SIEMIANÓWKA)
  • 13.11.2014  -  Konrad Jackowski (w meczu X-VOLLEY - OLDBOJE)
  • 08.12.2014  -  Łukasz Proniewski (w meczu WIEJSKA CHATA "1956" - CLASSIC TEAM)
  • 09.03.2015  -  Mariusz Chomczuk (w meczu SYNERGY VOLLEYBALL TEAM - AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK)
  • 30.03.2015  -  Piotr Markowski (w meczu SCANDICA TEAM - ZATORZE)
  • 14.04.2015  -  Maciej Nowacki (w meczu SPPS Supraśl - ZATORZE)
  • 16.04.2015  -  Krzysztof Lacek (w meczu OLDBOJE - BLISKA TEAM)

Czerwona kartka

  •  

Brak sędziego pomocniczego

  • 23.09.2014  -  X-VOLLEY
  • 25.09.2014  -  AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK
  • 29.09.2014  -  TECHcomplex
  • 02.10.2014  -  CITY TEAM
  • 21.10.2014  -  SPPS Supraśl
  • 23.10.2014  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 04.12.2014  -  AMATORZY KWAŚNYCH JABŁEK 
  • 09.03.2015  -  SGA
  • 07.04.2015  -  KOWALSKI & PARTNERZY
  • 16.04.2015  -  SPPS Supraśl
  • 28.04.2015  -  ANEKS Sp. z o.o.
  • 21.05.2015  -  SPPS Supraśl
  • 26.05.2015  -  LUŹNY SKŁAD

Walkower

  • 16.10.2014   ANEKS Sp. z o.o. - SYNERGY VOLLEYBALL TEAM 3:0 (za udział w meczu dwóch zawodników nieuprawnionych do gry)
  • 20.10.2014   ZATORZE - TARTAK SIEMIANÓWKA 3:0 (za udział zawodnika nieuprawnionego do gry)

Sędziowie

  • 14.04.2015   - Tomasz Łatuszyński za brak nagrania meczu Scandica Team Białystok : Wersal - odsunięcie od sędziowania w dniach 27-28 kwietnia 2015 r.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2013/2014

Żółta kartka

  • 21.10.2013  -  Mirosław Beń (w meczu GLOBAL EAST - MALAI STUDIO HAJNÓWKA)
  • 21.01.2014  -  Mirosław Beń (w meczu GLOBAL EAST - GIGANCI BIAŁYSTOK); decyzją Zarządu Stow. Amat. Siat., zawodnik usunięty z rozgrywek ALS/BLS do końca bieżącego sezonu
  • 10.02.2014  -  Jan Korfel (w meczu OLDBOJE - NSZZ FSG Białystok)

Czerwona kartka      

  • 17.12.2013  -  Piotr Markowski (w meczu STRAŻ POŻARNA - SCANDICA TEAM); zawodnik odsunięty od trzech kolejnych meczów swojej drużyny - 9.01.  DWÓR CZARNECKIEGO, 23.01. ZATORZE, 6.02. BOGART
  • 08.04.2014  -  Dariusz Wołkowycki (w meczu NSZZ FSG Białystok - JANDAG)

                                 

Brak sędziego pomocniczego

  • 17.09.2013  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 19.09.2013  -  RAZEMPONADTONA
  • 28.11.2013  -  MALAI STUDIO HAJNÓWKA
  • 02.12.2013  -  AKADEMIA SUKCESU
  • 03.12.2013  -  VOLLEY HOUSE
  • 10.12.2013  -  KOWALSKI & PARTNERZY
  • 12.12.2013  -  AUGUSTOWIANKA TEAM
  • 17.12.2013  -  CLASSIC TEAM
  • 28.01.2014  -  ROBEN CERAMIKA BUDOWLANA
  • 11.02.2014  -  BOGART
  • 03.03.2014  -  AKADEMIA SUKCESU
  • 18.03.2014  -  STRAŻ POŻARNA
  • 08.04.2014  -  X-VOLLEY
  • 10.04.2014  -  WERSAL
  • 15.05.2014  -  TARTAK SIEMIANÓWKA
  • 03.06.2014  -  ZOLTAN
  • 05.06.2014  -  DWÓR CZARNECKIEGO
  • 09.06.2014  -  AUGUSTOWIANKA TEAM
  • 12.06.2014  -  TARTAK SIEMIANÓWKA

Walkower

  • 03.10.2013  NSZZ FSG BIAŁYSTOK - X-VOLLEY  3:0 (za udział zawodnika nieuprawnionego do gry t.j. brak karty zawodniczej)
  • 14.04.2014   BIZON - GLOBAL EAST  0:3 (drużyna nie stawiła się na meczu)
  • 24.04.2014   BIZON - STRAŻ POŻARNA  0:3 (drużyna nie stawiła się na meczu, zgodnie z postanowieniami regulaminu zespół BIZON został wycofany z rozgrywek ALS/BLS)
  • 13.05.2014  CITY TEAM - STRAŻ POŻARNA  0:3 (za brak wymaganej, minimalnej ilości zawodników do gry)
  • 05.06.2014  CLASSIC TEAM - BOJARY SERCZER-NET  0:3 (za udział zawodnika nieuprawnionego do gry)
  • 12.06.2014  AKADEMIA SUKCESU - STRAŻ POŻARNA  0:3 (drużyna nie stawiła się na meczu)
  • 16.06.2014  STRAŻ POŻARNA - AKADEMIA SUKCESU  3:0 (drużyna nie stawiła się na meczu i zgodnie z postanowieniami regulaminu została wykluczona z rozgrywek ALS/BLS)