"7" kolejki - I liga

KOL. PRZYJMUJĄCY ATAKUJĄCY ŚRODKOWY ROZGRYWAJĄCY LIBERO
I
Mateusz Kardasz
(Wersal)
Jarosław Szpilko
(Wersal)
Piotr Gryżenia 
(Wersal)
Mikołaj Grabowski
(Volley House Prestige Męski)
Łukasz Martyniuk
(Oldboje)
Marcin Nowicki 
(Oldboje)
Adrian Lewczuk
(Scandica Team)
II Kajetan Pućkowski 
(Neobrand Volley)
Dawid Skiepko
(Tartak Siemianówka)
Daniel Kowalko
(Oldboje)
Łukasz Michalski 
(Zatorze)
Kamil Kubiczek
(Scandica Team)
Łukasz Kowalski
(Scandica Team)
Dominik Szewko
(Volley House Prestige Męski)
III Jarosław Szpilko
(Wersal)
Paweł Wołkowycki
(Tartak Siemianówka)
Szczepan Sołjan
(Volley House Prestige Męski)
Andrzej Gromadski
(Jumper)
Łukasz Martyniuk
(Oldboje)
Szymon Jakubowski
(Zatorze)
Dominik Szewko
(Volley House Prestige Męski)
IV Stanisław Kaczmarek
(Jumper)
Robert Jermacz
(Neobrand Volley)
Piotr Radziwoniuk
(Wersal)
Andrzej Gromadski
(Jumper)
Kamil Kubiczek
(Scandica Team)
Mariusz Mroczyński
(Jumper)
Jan Antosiuk
(Tartak Siemianówka)
V Bartłomiej Falkowski
(Zatorze)
Artur Onopryjuk
(X-Volley)
Dariusz
Wysocki
(Global East)
Łukasz Martyniuk
(Oldboje)
Adam Ławrynowicz
(Wersal)
Łukasz Gilewski
(Wersal)
Wojciech Pętkowski
(Zatorze)
VI Mateusz Kardasz
(Wersal)
Adrian Sosnowski
(Scandica Team)
Daniel Kowalko 
(Oldboje)
Mikołaj Grabowski
(Volley House Prestige Męski)
Kamil Kubiczek 
(Scandica Team)
Kamil Fiedoruk
(Volley House Prestige Męski)
Adrian Lewczuk
(Scandica Team)
VII Miłosz Miłkowski
(Jumper)
Damian Załęski
(Oldboje)
Piotr Gryżenia
(Wersal)
Łukasz Martyniuk
(Oldboje)
Piotr Radziwoniuk
(Wersal)
Jan Antosiuk
(Tartak Siemianówka)
Paweł Wołkowycki
(Tartak Siemianówka)
VIII Mateusz Pawłowski
(Neobrand Volley)
Adrian Dawidziuk
(Roben Ceramika Budowlana)
Łukasz Kruk
(Neobrand Volley)
Łukasz Martyniuk
(Oldboje)
Patryk Muszyński
(Neobrand Volley)
Damian Birycki
(SGA)
Wojciech Pętkowski
(Zatorze)
IX Karol Jabłoński
(Zatorze)

Mateusz Kardasz
(Wersal)

Łukasz Kruk
(Neobrand Volley)
Łukasz Martyniuk
(Oldboje)
Mikołaj Grabowski
(Volley House Prestige Męski)
Damian Birycki
(SGA)
Michał Świrydowicz
(Wersal)
X Łukasz Michalski 
(Zatorze)
Mateusz Kardasz
(Wersal)
Piotr Szatyłowicz
(SGA)
Krzysztof Kiryłowicz
(Neobrand Volley)
Adam Ławrynowicz
(Wersal)
Szymon Jakubowski 
(Zatorze)
Dominik Szewko
(Volley House Prestige Męski)
XI Damian Sidoruk
(Tartak Siemianówka)
Maciej Markowski
(Scandica Team)
Adam Granacki
(X-Volley)
Kamil Kubiczek
(Scandica Team)
Krzysztof Kiryłowicz
(Neobrand Volley)
Szymon Jakubowski
(Zatorze)
Jerzy Sapieżyński
(Scandica Team)
XII Mateusz Kardasz
(Wersal)
Maciej Markowski
(Scandica Team)
Łukasz Kruk
(Neobrand Volley)
Piotr Markowski
(Scandica Team)
Patryk Sztulc
(Jumper)
Marcin Nowicki
(Oldboje)
Dominik Szewko
(Volley House Prestige Męski)
XIII Łukasz Michalski
(Zatorze)
Damian Załęski
(Oldboje)
Piotr Szatyłowicz
(SGA)
Patryk Muszyński
(Neobrand Volley)
Adam Ławrynowicz
(Wersal)
Damian Birycki
(SGA)
Paweł Wołkowycki
(Tartak Siemianówka)
XIV Jarosław Szpilko 
(Wersal)
Mateusz Kardasz
(Wersal)
Krzysztof Kazberuk 
(Jumper)
Krzysztof Kiryłowicz
(Neobrand Volley)
Adam Ławrynowicz 
(Wersal)
Mariusz Mroczyński 
(Jumper)
Jan Antosiuk
(Tartak Siemianówka)
XV

Damian Sidoruk 
(Tartak Siemianówka)

Krzysztof Waszkiewicz
(X-Volley)
Piotr Szatyłowicz
(SGA)
Krzysztof Kiryłowicz
(Neobrand Volley)
Patryk Sztulc
(Jumper)
Łukasz Kowalski 
(Scandica Team)
Jan Klimiuk
(SGA)
XVI Mateusz Kardasz
(Wersal)
Karol Jabłoński
(Zatorze)
Piotr Markowski
(Scandica Team)
Łukasz Michalski
(Zatorze)
Michał Netter
(Tartak Siemianówka)
Piotr Pałkiewicz
(Tartak Siemianówka)
Adrian Lewczuk
(Scandica Team)
XVII Damian Załęski
(Oldboje)
Patryk Muszyński
(Neobrand Volley)
Piotr Markowski
(Scandica Team)
Kamil Kubiczek
(Scandica Team)
Michał Netter
(Tartak Siemianówka)
Marcin Nowicki
(Oldboje)
Dominik Szewko
(Volley House Prestige Męski)
XVIII





 

XIX






XX






XXI






XXII